У СУСРЕТ НОВИМ МЕДАЉАМА: Баскеташи брусе форму у Кини
Репрезентација Србије у баскету 3х3 се увелико припрема за Олимпијске игре. Наши баскеташи брусиће форму на неочекиваној локацији.

Фото: ФИБА
Селектор Марко Ждеро и његов сарадник Данило Лукић од почетка фебруара раде у Новом саду са Дејаном Мајсторовићем, Страхињом и Стефаном Стојачићем, Марком Браковићем, Михаилом Васићем, Стефаном Којићем, Немањом Бараћем Николом Ковачевићем и Марком Милаковићем.
Он је у изјави "Спортском журналу" анализирао досадашњи рад и открио где ће се "орлови" даље припремати.
- Ово је трећа недеља рада. У овом периоду акценат је био на кондицији и тактичке поставке кроз лагане тренинге са лоптом. Радили смо у Новом Саду, сад идемо три недеље у Кину где ћемо учествовати на три турнира – каже Ждеро.
Пут Далеког истока ће кренути сви кандидати за дрес Србије.
- Бићемо подељени у две екипе, мењаћемо саставе, али ће и тамо акценат бити на кондицији. Из Кине се враћамо 19. марта и настављамо са радом до 8. априла, кад ће играчи неко време бити ослобођени од обавеза према репрезентацији, како би се посветили раду са својим екипама и учешћу на мастерсима.
Први турнир светске серије је у Јапану, 27. априла.
- Крајем арпила настављамо са припремама за Париз – закључио је Ждеро, а пренео "Спортски журнал".
Бонус видео Атмосфера у "Чаиру" 50 минута пред финале Купа Кораћа

ЈУРИМО ЧЕТВРТИ У НИЗУ! Ево данашњег Тип "сигурица тикета" са нове три реалне квоте
РЕДАКЦИЈА Типа вам је и јуче предложила тикет који се показао као добитан.
28. 07. 2025. у 06:42 >> 00:37

РУСЕ ОДУШЕВИЛА ЛАЖНА ВЕСТ ИЗ СРБИЈЕ! Русија и даље (узалуд) слави...
Русија и Украјина су, откао је почео рат који Руска Федерација назива "специјална војна операција", довели до тога да се, на овај или онај начин, и остатак света укључи у тај сукоб, а најновије вести на ту тему - стижу из сфере спорта.
27. 07. 2025. у 16:58

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво
НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.
25. 07. 2025. у 08:55
Коментари (0)