МАДРИЂАНИ ТЕСНО ПРОТИВ ТЕНЕРИФА: Краљевски клуб успео да задржи сигурну позицију

10. 03. 2024. у 15:19

Кошаркаши Тенерифа у завршници остал су ускраћени за два поена против екипе Реал Мадрида у 24. колу АЦБ лиге, али је ипак краљевски клуб на крају славио резултатом 80:78.

Ни у једном тренутку кошаркаши Реал нису имао контролу над мечом, чак је екипа Тенерифа на успл ау неколико наврата да води на гостујућем терену.

Друга половина, треће четвртине било је и момената када је Реал имала предност, али се екипа Тенерифа вратила почетком послеђе деонице. Међутим уследила је нова серија Реала, која је поново поништена само минут и по пред крај меч.

На крају је Реал са линије пенала дошао до предности, која им је омогућила победу, упркос добром издању гостујућег тима.

Најбољи појединац у екипи домаћина био је Џанан Муса са 10 поена, седам скокова и пет асистенција. Еди Таварес је имао дабл-дабл са по 10 поена и скокова, а по десет поена имали су још и Фабијен Козер, Марио Хезоња и Винсент Поирије.

Несуђено Звездино појачање, играч који се толико доводио у везу са црвено-белима, Кајл Гај био је најрасположенији у гостујућем тиму, па је постигао 14 поена за 20 минута. Фран Гуера је постигао 10 поена и 12 скокова, а двоцифрени су били Бруно Фитипалдо и Марселињо Уертас са по 12 поена.

Реал је тренутно на првом месту на табели АЦБ лиге са 21 победом и три пораза, само победа више од Уникахе, док је Тенерифе седми са 14 победа и десет пораза.

Бонус видео ЈОШ ЈЕДНО ИЗНЕНАЂЕЊЕ: После Јага поклон добио и Ледеј

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07

НАГЕ СЛИКЕ: Због ових радова је Меланија Трамп подигла глас (ФОТО)

МЕЛАНИЈА Трамп (54), бивша прва дама Америке, осврнула се на своје голишаве фотографије настале током њене манекенске каријере. Лепа Словенка изнела је став о контроверзним сликама у својој објави на друштвеним мрежама, везаној за њене предстојеће мемоаре под називом "Меланија".

19. 09. 2024. у 18:20