УДРУЖУЈУ СНАГЕ: Бивши центри Партизана у истој екипи

Бивши центар Партизана, Брендон Дејвис, појачао је Алварк из Токија пред почетак ове сезоне. А сада ће му друштво правити још један бивши центар црно-белих.

УДРУЖУЈУ СНАГЕ: Бивши центри Партизана у истој екипи

ФОТО: АБА лига/Драгана Стјепановић

Како преноси БаскетНеwс, стиже му и друштво из САД у виду још једног бившег центра црно-белих, Френка Каминског.

Две стране су наводно у поодмаклим преговорима и очекује се да 32-годишњи центар са великим НБА искуством помогне екипи већ после ФИБА прозора.

После сезоне са Партизаном, Камински је играо у Развојној лиги.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

МОЈЕ ЈЕ ДА КАЖЕМ... Шешељ открио која четири потеза блокадери планирају