"ТО ЈЕ ПРВИ И ОСНОВНИ РАЗЛОГ!" Саша Обрадовић након меча Црвена звезда - Фенербахче!

Тренер кошаркаша Црвене звезде Саша Обрадовић задовољан је био након тријумфа црвено-белих над Фенербахчеом (79:73).

ТО ЈЕ ПРВИ И ОСНОВНИ РАЗЛОГ! Саша Обрадовић након меча Црвена звезда - Фенербахче!

Фото: ATA images

Добра енергија за преокрет, јел то било кључно?

"То је први и основни разлог зашто увек имамо шансу да победимо, са оваквом енергијом. Јако сам срећан, играли смо под притиском и показали добар карактер. Нисмо одустали, бековска линија им је сјајна, и на крају смо победили".

Дупла победа над Фенером ове сезоне.

"Морамо да размишљамо о следећем противнику, ово треба да се стави иза нас".

БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ШИПТАРИ ПОНИЖАВАЈУ СРБЕ НА ВИДОВДАН: Упуство терориста нашем народу како да се понаша у својој земљи (ФОТО)