БОГДАНОВИЋ ВИШЕ НЕГО СОЛИДАН: Рекорд сезоне српског аса, Хокси надиграли Спарсе

02. 04. 2021. у 08:13 >> 09:48

Српски кошаркаш Богдан Богдановић је одиграо најбољу утакмицу у сезони, у победи Атланте 134:129 над Сан Антониом.

Фото Tanjug

Богдан је забележио рекорд сезоне, убацивши 28 поена, уз по пет скокова и асистенција, две блокаде и једне украдене лопте.

Досадашњи најбољи поентерски учинак ове године био му је против Оклахоме, када је постигао 23 поена.

Исти број поена као и Богдан на овој утакмици постигли су и Клинт Капела и Тре Јанг. Обојица су имали дабл-дабл.

Капела је сакупио 17 скокова и пет блокада, док је Јанг имао 12 успешних додавања, али и чак седам изгубљених лопти. Иначе, Богдан није имао ниједну продату лопту.

На другој страни најбољи је био Демар Дерозан са 36 поена, а једна асистенција му је фалила за дабл-дабл.

Одличан је био и Дерик вајт са 29 поена. Солидни су били Геј са 18, односно Мареј са 16 поена.

Била је ово јако изједначена утакмица, а Атланта је била та која је у неколико наврата успевала да дође до двоцифрене предности.

У последњој четвртини су је испустили, а до победе су дошли после других, додатних пет минута.

Хокси су 6. на Истоку са 24 победе и исто толико пораза, док су Спарси 8. на Западу са, такође, 24 тријумфа, али и 22 неуспеха.

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07