ТРИ МЕДАЉЕ: Успех српских рвача у Бугарској

10. 04. 2021. у 15:24

СРПСКИ рвачи освојили су три медаље на турниру Никола Петров у Бугарској, који је по рангу на нивоу Светског купа, а сада је био и припремни за предстојећи шампионат Европе у пољском Гдањску, од 19. до 25. априла.

Фото АП

Бранко Ковачевић освојио је златну медаљу у категорији до 82 килограма, Перица Димитријевић изгубио је у финалу, у категорији до 63 килограма, док је Александру Максимовићу припала бронза у категорији до 72 килограма.

Српски рвачи у Бугарској настављају припреме за Европски шампионат, као и за квалификациони Олимпијски турнир који се такође одржава у Бугарској од 6. до 9. маја.

Биће то последња прилика да се Мати Немешу у категорији до 67 килограма, Микхеилу Каџаји до 97 килограма, као И Стевану Мићићу у категорији до 57 килограма слободним стилом, у Токију придружи још неки од најбољих српских рвача.

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07