АУСТРАЛИЈА ЈЕ У СУЗАМА! За све је крив "атомски мрав" из Србије

Српска тенисерка Александра Крунић и њена партнерка у дублу Казахстанка Ана Данилина пласирале су се у осмину финала Отвореног првенства Аустралије, пошто су данас у другом колу у Мелбурну победиле аустралијски пар Дарије Касаткине и Арине Родионове после два сета, 6:3, 6:4.

АУСТРАЛИЈА ЈЕ У СУЗАМА! За све је крив атомски мрав из Србије

ФОТО: Депоситпхотос

Меч је трајао сат и 28 минута.

Српска и казахстанска тенисерка су шест пута узеле сервис аустралијском дублу, док су Касаткина и Родионова освојиле три брејка.

ФОТО: Танјуг/АП

 

Крунић и Данилина ће у осмини финала играти против победника дуела између словачко-британског пара Терезе Михаликове и Оливије Николс и аустралијског тандема Сторм Хантер и Маје Џоинт.

Бонус видео:  Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

СТРАШАН МЕЧ АУСТРИЈЕ И АЛЖИРА! Марко Арнаутовић стрелац, обе селекције обезбедиле оно што су желеле!