ОДЛУКА ВЛАДЕ: Станица “Београд Центар” постаје међународни гранични прелаз

ВЛАДА Србије донела је одлуку о отварању сталног граничног прелаза за међународни железнички саобраћај путника и робе "Београд - Центар". Отвара се стални железнички гранични прелаз у Београду

ОДЛУКА ВЛАДЕ: Станица “Београд Центар” постаје међународни гранични прелаз

Фото: AI generated

Како је објављено у Службеном гласнику, отвара се стални гранични прелаз за међународни железнички саобраћај путника и робе "Београд - Центар", на железничкој станици "Београд Центар" у главном граду.

На граничном прелазу одвијаће се међународни железнички саобраћај путника и робе који не подлеже прегледу инспекцијских служби, а послови из надлежности граничне полиције и царине обављаће се непрекидно (24/7), у складу са системом интегрисаног управљања границом у Србији.

Одлука је ступила на снагу дан након објављивања у Службеном гласнику Србије, односно 20. јуна.

(Танјуг)

БОНУС ВИДЕО: ОДРЖАВАЊЕ ЖЕЛЕЗНИЦЕ У ЈАПАНУ: Хуманоидни робот за одржавање линија

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.

16. 06. 2026. у 12:22

Коментари (0)

КРАЈ СВИХ МИСТЕРИЈА - САД ЗНАМО КО ВОДИ РАТ ПРОТИВ СРБИЈЕ: Шешељ се ванредно укључио у програм и разобличио ко стоји иза мрачних акција