међународни саобраћај

ОДЛУКА ВЛАДЕ: Станица “Београд Центар” постаје међународни гранични прелаз

ОДЛУКА ВЛАДЕ: Станица “Београд Центар” постаје међународни гранични прелаз

ВЛАДА Србије донела је одлуку о отварању сталног граничног прелаза за међународни железнички саобраћај путника и робе "Београд - Центар". Отвара се стални железнички гранични прелаз у Београду

22. 06. 2026. у 16:44