МИЛИЦЕ И СТЕФАНА НЕМА ВЕЋ 40 САТИ: Три фактора отежавају потрагу, Србија се моли за двоје младих (ФОТО)
ИАКО је пао мрак, и даље траје потрага за Стефаном Русевим и Милицом Мирјанић.

Фото: Фејсбук
Спасилачке службе, полиција и локални мештани поделили су се у групе и кренули у неколико праваца. Тренутно, потрага се усмерава ка врху планине и рејону Тупижнице.
Међу онима који учествују у потрази су и Миличин отац и Стефанов брат, који су апеловали на све који могу да помогну у потрази.
Поред мрака који ће отежати потрагу, спасиоцима на руку не иде ни терен, јер је реч о врло непроходном и тешко приступачном пределу. Додатан проблем је недостатак телефонског сигнала који се губи у подножју планине, а не постоји само један пут кроз планину, већ више њих, што додатно отежава потрагу.
Подсетимо, Милици Мирјанић (20) и Стефану Русову (27), који су кренули у аутомобилу "пежо 207" беле боје ка излетишту Лисине, изгубио се сваки траг пре скоро 40 сати. У потрагу за несталима укључио се и хеликоптер Министарства унутрашњих послова, као и Горска служба спасавања.
Препоручујемо

СРБИЈА НА НОГАМА! ПОТРАГА ЗА МИЛИЦОМ И СТЕФАНОМ УШЛА У 13. САТ: Ево ко је све ангажован!
20. 12. 2020. у 15:05

ПОРОДИЦЕ У ШОКУ НАКОН ШТО СУ ОТВОРИЛЕ КОВЧЕГЕ СА ТЕЛИМА: Нове бизарности након пада авиона у Индији
СИН жене која је погинула у паду авиона компаније Air India изјавио је за Би-Би-Си да су у ковчегу с телом његове мајке пронађени и „други остаци“.
23. 07. 2025. у 16:49

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво
НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.
25. 07. 2025. у 08:55
Коментари (0)