ПРИЧА ИЗ ДИЈАСПОРЕ: Некада је деци Драгане Мирковић држао приватне часове математике, а сада је певач
И САМИ знамо колико широм дијаспоре живи и ради наших људи, па и да је свако од њих више или мање успешан у свему. Међу њима неко ко живи у Аустрији и неко ко сваког викенда ради оно што воли јесте и певач Бане Пауновић. Поред тога, мало је познато да је пре свог певачког ангажмана, Бане имао близак контакт са једном од највећих музичких звезда Драганом Мирковић.
Фото: Приватна архива
- Тачно је. Када живите овде, имате потребу да се социјализујете и међу “нашим” људима. Тиме сам се водио и ја. Изузетно сам уважавао Драгану, па ме је тако први сусрет са њом дословно оставио без текста и уједно потврдило оно што сам до тада само мислио, а то је, да је Драгана стварно једна дивна жена. - присетио се певач за "Вечерње новости" свог првог сусрета са Драганом и открио како је њихов контакт даље текао.
-Драгана је жена од које добијете највећу могућу подршку. Увек има лепу реч да упути. Невероватно је како на моменте упркос њеној нормалности изгубиш из вида да разговараш са једном од највећих балканских звезда. Наш однос се развијао и касније сам почео да помажем Марку око математике, па су ме често ангажовали око додатних часова. Морам да признам да су Марко и Мануела добра и васпитана деца. Драгани су они све на свету и заиста је током њиховог одрастања била веома посвећена мајка - додао је Бане.
Фото: Приватна архива
Није желео да коментарише крах брака Тонија и Драгане јер је сваки крај у сваком случају већ довољно тежак сам по себи.
- Они су живели своју бајку. Не знам и не желим да лицитирам како се осећају, али познавајући их, верујем да уопште није. ило лако. Драго ми је када видим да је Драгана срећна и да су деца уз њу, ево и сада током рођендана у Дубајиу.
Фото: Приватна архива
У прилог доброг приватног и колегијаног односа, Бане истиче да је све у најбољем реду али и да се не виђа често са Драганом, због њених обавеза око бројних концерата и путовања у оквиру турнеје "До последњег даха".
- Пресрећан сам што ужива у сваком концерту и што јој публика даје велику подршку. Нисмо се дуго видели, али свако “зелено светло” тражим од ње. И сада сам пре објављивања песме “Ниси крива ја сам крив” питао Дргаану за мишљење. Стигла је порука подршке и само сам рекао: Идемо - уз осмех говори певач.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"
СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.
23. 06. 2026. у 16:05
Коментари (0)