У РЕАЛУ КИПТЕ ОД БЕСА: Луку Јовића игноришу и судије, како је могуће да ово није пенал!? (ФОТО)

23. 08. 2021. у 13:02

ЛЕВАНТЕ и Реал Мадрид одиграли су спектакуларну утакмицу у недељу увече, у којој смо видели чак шест голова. Реал је водио 1:0, па губио 2:1 и 3:2, да би у хаотичној завршници успели да извуку реми - 3:3.

У самом финишу меча Леванте је играо и са играчем мање пошто је искључен голман Фернандез, тако да је у недостатку измена штопер Рубен Везо морао да узме рукавице.

Није то помогло Реал Мадриду, који у шест минута надокнаде није много припретио Левантеу, па је Лука Јовић пропустио шансу да постане јунак "краљевског клуба".

Анћелоти га је послао на терен у 82. минуту и може се рећи да је за петнаестак минута направио пометњу у одбрани Левантеа, али није имао среће да се упише у стрелце.

Добар ударац Јовића главом је одбранио Фернандез, пре него што је добио црвени, док је можда помало и неправедно судија игнорисао ситуацију у којој је Јовић оборен у казненом простору Левантеа.

Тркао се са двојицом играча, био близу тога да добије дуел, али је на крају завршио на трави.

Повлачили су и држали, међутим арбитри су "зажмурили" на то, тако да је уместо Јовића јунак постао Винисијус.

(Мондо)

ФУДБАЛСКИ КЛАСИК НА АЛИЈАНЦ АРЕНИ: Немци прижељкују репризу финала Светског првенства 1974, а Холанђани полуфинала Еура 1988. године

ФУДБАЛСКИ КЛАСИК НА "АЛИЈАНЦ АРЕНИ": Немци прижељкују репризу финала Светског првенства 1974, а Холанђани полуфинала Еура 1988. године

У оквиру групе "3" дивизије "А" Лиге нација гледаћемо прави фудбалски класик када се вечерас од 20.45 на "Алијанц арени" у Минхену буду састали Немачка и Холандија.

14. 10. 2024. у 07:45

РУСИ У НЕВЕРИЦИ: Видели шта је Александар Вучић урадио - и сад је то једна од тема дана у Русији! (ФОТО)

Русија, због рата у Украјини, не налази често разлог да међу најновије а најважније вести објављује информације из међународног спорта, јер услед силних међународних санкција Руси малтене и не учествују у светским спортским збивањима, али се Александар Вучић, председник Србије, побринуо да једна спортска вест прилично затекне Русију.

14. 10. 2024. у 14:00

ОБЈАВЉЕН ИДЕНТИТЕТ УБИЈЕНИХ - СВЕ ТИНЕЈЏЕРИ: Најсмртоноснији напад од почетка инвазије! Истог дана кад су САД рекле да шаљу нови ПВО

ОБЈАВЉЕН ИДЕНТИТЕТ УБИЈЕНИХ - СВЕ ТИНЕЈЏЕРИ: "Најсмртоноснији напад од почетка инвазије!" Истог дана кад су САД рекле да шаљу нови ПВО

У НАПАДУ Хезболахове беспилотне летелице на војну базу у централном Израелу у недељу су убијена четири војника и тешко је рањено још седам особа. ИДФ је сада објавио имена војника - сви су били тинејџери и имали 19 година, преноси "Associated Press".

14. 10. 2024. у 12:38