БЕЗ ПОБЕДНИКА У ДУЕЛУ БРАЋЕ МИЛИНКОВИЋ САВИЋ: Наполи наставио да меље, победила и Рома

23. 09. 2021. у 22:45

У ДУЕЛУ Торина и Лација где су снаге одмерила браћа Вања и Сергеј Милинковић-Савић и победника није било (1:1).

Вања је бранио цео меч за домаће, док је везиста небеско-плавих у игру ушао на почетку другог полувремена уместо Луиса Алберта. Треба рећи да је од 62. минута за Торино на терену био и Саша Лукић.

Иначе, домаћи су били надомак тријумфа. Марко Пјаца је у 76. минуту погодио за вођство свог тима, али је у првом минуту надокнаде Ћиро Имобила спасао госте, пошто је реализовао једанаестерац.

Лацио има осам бодова и налази се на седмом месту, док је Торино девети са седам.

Наполи игра фантастично од почетка сезоне у Серији А. Овај клуб дошао је до пете победе из исто толико мечева.

Снагу тима Лучана Спалетија осетила је и Сампдорија која је поражена на свом терену са 4:0.

Одличан меч одиграо је Виктор Осимен који се два пута уписао у стрелце, док су преостала два поготка постигли Фабијан Руиз и Пјотр Зјелински.

МОЋНИ Наполи игра сјајно на почетку Серије А/ФОТО: АП

Овај меч је био готов после 45 минута када су Наполитанци водили са 2:0. До краја утакмицу су још два пута затресли мрежу ривала и остали једина екипа са максималним учинком.

Рома је након пораза од Вероне у прошлом колу успела да се врати на победнички колосек, пошто је на "Олимпику" савладала Удинезе минималним резултатом.

ЈУНАК Тами Ејбрахам донео победу Роми/ФОТО: АП

Тренутак одлуке десио се у 36. минуту када је Тами Ејбрахам искористио асистенцију Калафиорија и погодио мрежу "зебри".

"Вучица" је четврта на табели са 12 бодова, док је Удинезе на 10. месту са седам.

БОНУС ВИДЕО: Изјаве играча након дуела Партизан - Црвена звезда

ЗВЕЗДИН МЕСИ ДЕБИТУЈЕ ЗА СРБИЈУ: Пикси пружа шансу суперталентованом фудбалеру који би могао бити кључ победе над Швајцарском

"ЗВЕЗДИН МЕСИ" ДЕБИТУЈЕ ЗА СРБИЈУ: Пикси пружа шансу суперталентованом фудбалеру који би могао бити кључ победе над Швајцарском

ФУДБАЛСКА репрезентација Србије ће вечерас тражити своју прву победу у Лиги нација када од 20.45 на "Стадиону Дубочица" у Лесковцу буде угостила традиционално неповољног ривала, Швајцарску.

12. 10. 2024. у 07:20

СИНИША, МОЛИМ БОГА ДА МОЈА ПОРОДИЦА ПОБИЈЕ ТВОЈУ: Миха Хрвата знао одмалена - како су се помирили после две деценије

"СИНИША, МОЛИМ БОГА ДА МОЈА ПОРОДИЦА ПОБИЈЕ ТВОЈУ": Миха Хрвата знао одмалена - како су се помирили после две деценије

СУКОБ Синише Михајловића и Игора Штимца трајао је више од две деценије и био је један од оних који привлаче највише пажње у фудбалским круговима.

13. 10. 2024. у 11:35