СРБИЈА ПАЛА ПОСЛЕ ПРЕОКРЕТА: Орлови намучили светског шампиона

19. 01. 2022. у 19:34

РЕПРЕЗЕНТАЦИЈА Србије у футсалу поражена је у првом колу Европског првенства у Холандији од Португала са 2:4.

Почетак меча наговештавао је да би орлови можда могли да изненаде актуелне светске прваке. Србија је повела већ у другом минуту, поготком Марка Пршића. исти играч удвостручио је нашу предност четири минута касније када је искористио "отпадак" после покушаја Стојчевског.

Нажалост, то је било све што се тиче голова за наш састав, а Португалцима се у наставку исплатила гресивна игра. Паулета је смањио у 11. минуту, а Варела у завршници првог полувремена поравнао.

Преокрет је уследио у 26. минуту када су у року од неколико секунди мрежу Србије погодили Пако и Жезус.

Србија ће наредни меч у групи А Европског првенства одиграти у недељу 23. јануара против Украјине.

ФУДБАЛСКИ КЛАСИК НА АЛИЈАНЦ АРЕНИ: Немци прижељкују репризу финала Светског првенства 1974, а Холанђани полуфинала Еура 1988. године

ФУДБАЛСКИ КЛАСИК НА "АЛИЈАНЦ АРЕНИ": Немци прижељкују репризу финала Светског првенства 1974, а Холанђани полуфинала Еура 1988. године

У оквиру групе "3" дивизије "А" Лиге нација гледаћемо прави фудбалски класик када се вечерас од 20.45 на "Алијанц арени" у Минхену буду састали Немачка и Холандија.

14. 10. 2024. у 07:45

ЈЕДНА ОД ТЕМА ДАНА У РУСИЈИ: Руски медији о утакмици у Лесковцу и председнику Вучићу (ФОТО)

Oве суботе, 12. октобра 2024, у Лесковцу је фудбалска репрезентација Србије победила Швајцарску у Лиги нација, на одушевљење и свих окупљених на тамошњем стадиону "Дубочица", али и широм света где се навијало за Србе.

14. 10. 2024. у 14:00

ОБЈАВЉЕН ИДЕНТИТЕТ УБИЈЕНИХ - СВЕ ТИНЕЈЏЕРИ: Најсмртоноснији напад од почетка инвазије! Истог дана кад су САД рекле да шаљу нови ПВО

ОБЈАВЉЕН ИДЕНТИТЕТ УБИЈЕНИХ - СВЕ ТИНЕЈЏЕРИ: "Најсмртоноснији напад од почетка инвазије!" Истог дана кад су САД рекле да шаљу нови ПВО

У НАПАДУ Хезболахове беспилотне летелице на војну базу у централном Израелу у недељу су убијена четири војника и тешко је рањено још седам особа. ИДФ је сада објавио имена војника - сви су били тинејџери и имали 19 година, преноси "Associated Press".

14. 10. 2024. у 12:38