ВЕЛИКА ПОБЕДА БОРЦА: Бањалучани победили Апоел у Лиги конференција

Часлав Вуковић

24. 10. 2024. у 20:59

ВЕЛИКУ победу остварили су фудбалери Борца из Бањалуке. Они су тријумфовали против Апоела у Никозији са 1:0.

Први гол на утакмици постигао је домаћи тим у 24. минуту. Ипак, погодак који је постигао бивши играч Партизана Радосав Петровић није признат због офсајда.

Гости су издржали до одласка на одмор и на паузу се отишло без голова. Бољи је био домаћин и у другом делу сусрета, али једини гол постигао је тим из Бањалуке.

ЖЕЛИШ ДА ОДИГРАШ ТИКЕТ БЕСПЛАТНО?
ПРЕУЗМИ ОДМАХ БОНУС БЕЗ УСЛОВА

Играо се 63. минут кад је Стефан Савић затресао мрежу ривала. Испоставило се да је тај један гол био довољан да Борац освоји три бода.

Борац после два кола има четири бода, док је екипа из Никозије освојила један.

БОНУС ВИДЕО: Спортски скандал који је ушао у историју

РУСИЈА ТО НИЈЕ ОЧЕКИВАЛА! Ово је данас доживела Марија Шарапова

Марија Шарапова, руска тенисерка, никада неће заборавити оно што је на Вимблдону урадила 2004. Тада је имала само 17 година и освојила је своју прву гренд слем титулу. Сада, пуне две деценије касније, доживела је још већи тениски успех.

24. 10. 2024. у 18:05