ПОТПУНО ВАР ЛУДИЛО У НАПУЉУ: Наполију три бода, Сасуолу поништена чак четири гола од којих два Ђуричића! (ВИДЕО)

25. 07. 2020. у 23:45

ТЕШКО је замислити како се осећају играчи Сасуола. Мреже на стадиону „Сан Паоло“ су се тресле шест пута, а резултат на семафору после 90 минута је 2:0 за Наполи...

Звучи немогуће, али је истина. Домаћи тим је до предности дошао у осмом минуту преко Хисаја. И онда је кренуло право лудило.

Прво је у 32. минуту поништен гол Филипу Ђуричићу због офсајда.  Само пет минута касније српски играч други пут матира Оспину, али ни тај гол није важио. После употребе видео техонологије (ВАР) је установљено да је његов саиграч био у недозвољеној позицији, па је Наполи са минималним вођством отишао на паузу.

По повратку на терен, у 49. минуту, Капуто доноси ново изједначење, ВАР поново преузима главну улогу и поништава и други погодак. Прешли су гости некако и преко тога да би Берарди у 61. минуту постигао трећи гол свог тима. Погађајте – ВАР, поништен гол и четврти пут због офсајда...

Коначан резултат поставио је Алан у трећем минуту судијске надокнаде на асистенцију Мертенса (2:0).

На крају, Наполитанци су дошли до три бода и налазе се на седмом месту са 59 бодова, једним мање од Милана, док је Сасуоло иза њих са 48 поена.

ВАРАЛА САМ ДУШКА!: Карлеуша признала - Нисам осећала ништа, чак ни олакшање

"ВАРАЛА САМ ДУШКА!": Карлеуша признала - "Нисам осећала ништа, чак ни олакшање"

ПЕВАЧИЦА Јелена Карлеуша недавно се развела се од фудбалера Душка Тошића, с којим има две ћерке Нику и Атину. Након 17 година потписали су папире за споразумни развод брака, а сада је ЈК све изненадила када је признала у ком моменту је преварила свог већ сада бившег супруга.

11. 10. 2024. у 12:40