ДОМИНИКАНСКА РЕПУБЛИКА - СРБИЈА: Нула од игре "нула" и на семафору!

А. Илић

25. 01. 2021. у 21:47 >> 23:59

ФУДБАЛЕРИ Србије одиграли су пријатељски дуел против Доминиканске републике без голова (0:0)

ДОМИНИКАНСКА РЕПУБЛИКА - СРБИЈА: Нула од игре нула и на семафору!

Ништа другачија утакмица од оне на коју су нас репрезентативци наше државе у протеклим годинама навикли.

Имала је Србија контролу лопте, и посед на својој страни, али када требало спровести завршницу као да су се одсекле ноге нашим суперлигашким репрезентативцима.

С обзиром да наша репрезентација по први пут игра у оваквом саставу који смо вечерас имали прилику да видимо у неколико наврата то је и дошло до изражаја.

Србија наредни меч игра против Панаме 29. јануара један час после поноћи.

ДОМИНИКАНСКА РЕПУБЛИКА - СРБИЈА 0:0 (0:0)

Стадион: Олимпико Феликс Санчез (Санто Доминго)

Игра се без присуства публике

ДОМИНИКАНСКА РЕПУБЛИКА: Дијаз - Де ла Круз, Де Лукас, Босколо, Рејес - Модеста - Пинеде, Лаверњ (од 68. Нуњез), Ередија (од 50. Рудоф), Азкона - Ромеро (од 68. Лоренцо)

СРБИЈА: Петровић -  Петровић - Влалукин (од 46. Аксентијевић), Веселиновић, Мићевић, Урошевић - Пејић, Туфегџић (од 46. Човић), Нишић (од 86. Буснић), Вукадиновић (од 71. Алексић), Бирманчевић - Лукић (од 46. Макарић)

КРАЈ МЕЧА

94. МИНУТ - Контра са друге стране, одлично реагује Никола Стевановић.

92. МИНУТ - Нова прилика за Србију. Прекид са двадесетак метара извео је Урошевић, одбранили су се поново домаћи, а потом Веселиновићу лопта бежи у аут.

90. МИНУТ - Након прекида Бирманчевић шаље до Буснића који не успева да изненади Дијаза. Меч је продужен четири минута.

88. МИНУТ - Бирманчевић доста опасан по левој страни, покушао је да упосли Макарића, али је одбрана реаговала испред нападача Радника.

85. МИНУТ - Пад Модеста, фудбалер Доминиканске републике у готово сваком другом нападу заврши на земљи, сада га је медицинско особље изнело са терена.

82. МИНУТ - ВЕЛИКА ПРИЛИКА за Србију, пробао је Вељко Бирманчевић да проигра Косту Алексића, који са неколико метара погађа спољни део мреже.

78. МИНУТ - Доста промена начинио је Илија Столица када је играчки кадар у питању, али то није променило стање на терену, играчи Србије имају лопту, недостаје завршни чин.

69. МИНУТ - Дошло је до чарки играча оба тима. нервозни су фудбалери због нешто грубије игре. Недуго потом уследио је мини одмор за освежење фудбалера...

67. МИНУТ - Антонио Наталући је покушао слаломом да прође између неколико играча Србије, заутавили су га Урошевић и Никола Стевановић.

61. МИНУТ - Један од ретких покушаја домаћина. Са велике дистанце опробао се Рудоф, лак плен за Петровића.

53. МИНУТ - Извела је Србија неколико корнера, а сваки центаршут Бирманчевића завршавао се добром реакцијом одбране домаћина. Након једног од њих уследио је контранапад домаћина

50. МИНУТ - Нови прекид за Србију. Убацио је из корнера Бирманчевић, поново добро реагује голман домаћина.

47. МИНУТ - Бирманчевић је имао прилику након прекида, са двадесетак метара шутирао је право у руке Дијазу.

КРАЈ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА

45. МИНУТ - Комбинују Бирманчевић и Нишић, нови корнер за Србију.

43. МИНУТ - Два пута претио је Јован Нишић, добро реагује одбрана, пробали су потом наши фудбалери из корнера, одлично се брани домаћин. Лопта сада готово све време у ногама наших фудбалера.

38. МИНУТ - Жути картон за Веселиновића. Из прекида је претио домаћин, одлично реагује Петровић на ударац Карлоса Ередије

30. МИНУТ - Србија има посед лопте, контролишу игру наши фудбалери, али промене резултата за сада нема. Одлично игра Вукадиновић, у досадашњем току меча делује најспремније.

20. МИНУТ - Вукадиновић је добио лопту на десном боку и одмах је послао ка Лукићу. Домаћи играчи су интервенисали. Притисак Србије, али за сада без резултата.

14. МИНУТ - Бирманчевић је одлично контролисао лопту у казненом простору ривала, а онда је гађао ближи угао. Ипак, Дијаз је био добро постављен и зауставио му је ударац.

10. МИНУТ - СРБИЈИ ПОНИШТЕН ГОЛ  Миљан Вукадиновић је искористио простор у шеснаестерцу, након 10. минута затресао је мрежу. Проиграо га је Туфегџић, а фудбалер Војводине преварио је чувара и послао лопту у гол, али због офсајда је погодак поништен!

7. МИНУТ - Одлична прилика за домаћина. Дорни Ромеро је узео лопту Мићовићу и Веселиновићу код којих је био видљив недостатак комуникације, Ромеро шутира крај гола.

5. МИНУТ - Србија има почетну иницијативу, што је очекивано, али уводни минути меча пролазе у почетном испитивању снага.

1. МИНУТ - Први напад има Србија