ГУДЕЉ НА КОЛЕНИМА! Фењераш изненадио Севиљу: Победа наде за Елчеов бег са дна?

06. 03. 2021. у 18:17

Фудбалери Елчеа савладали су Севиљу у 26. колу Примере са 2:1 а сва три гола постигнута ус у последњих 20 минута утакмице.

ГУДЕЉ НА КОЛЕНИМА! Фењераш изненадио Севиљу:  Победа наде за Елчеов бег са дна?

EPA-EFE/Manuel Lorenzo

На први гол на мечу се чекало све до 70. минута када је Гути донео предност Елчеу, да би само седам минута касније било 2:0.

Стрелац је био Кариљо.

Севиља је успела само да ублажи пораз од претпоследњепласиране екипе голом Лука де Јонга у 90. минуту.

Севиља сада из 25 одиграних мечева, а након два везана пораза, има 48 бодова на четвртом месту на табели, Елче је овим тријумфом исливао изнад опасне зоне и има 24 бода на 17. месту.