БАРСИ КУП КРАЉА: Меси се уписао у историју, нико ово није успео за 119 година

18. 04. 2021. у 08:09

У финалу шпанског Купа краља, Барселона је у Севиљи савладала Атлетик Билбао резултатом 4:0 и освојила овај вредан трофеј, 31. пут у клупској историји.

Иако је коначан резултат веома убедљив, Барси је дуго требало да пробије бедем Баскијаца.

Прво полувреме завршено је без голова, а лед је коначно пробио Антоан Гризман у 60. минуту меча, за вођство од 1:0.

Након тога Барса је убацила у пету брзину, те је за само дванаест минута, Билбао је још три пута капитулирао.

Већ у 63. минуту, на асистенцију Ђордија Албе, предност Барселоне је дуплирао Де Јонг, а онда је на сцену ступио Лео Меси.

Он је у 68. минуту постигао трећи гол и решио све дилеме око освајача Купа краља, а уједно ушао и у 119 година дугу историју овог такмичења, као једини фудбалер који је у седам финала постизао голове.

Он се ту није зауставио већ је у 72. минуту још једном затресао мрежу ривала за коначних 4:0.

Очекивано, Лео Меси проглашен је за играча меча.

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07