ПЕТАРДА ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ: Инђија немоћна пред налетом шампиона Србије (ВИДЕО)

А. Илић

25. 04. 2021. у 17:00 >> 18:46

ЦРВЕНА звезда рутински је савладала Инђију 5:1 на гостовању у оквиру 33. кола Суперлиге.

Није много требало гостима да поведу. Вељко Николић је већ у шестом минуту донео предност црвено белима. Имали су домаћи обећавајућу шансу у 17. минуту, али је Бастајић закаснио на лопту у петерцу.

Уследио је фантастичан период игре за Милана Павкова. Прво је у 21. минуту реализовао пенал након играња руком Шкорића у шеснаестерцу. Потом два минута касније Фалко је проиграо Родића, дефанзивац прослеђује до Павкова који је рутински савладао Јовичића.

У самој завршници полувремена Бастајић искоса излази пред Поповића, само погађа стативу. Казнили су то црвено-бели у 45. минуту када је Гајић проиграо Фалка, а италијан још једном тресе мрежу Инђије.

Уписао се у 60. минуту меча и други Италијан. Дијего Фалћинели користи добру лопту Срнића за пети гол Звезде.

Једино што су до краја гости успели, јесте да се упишу на семафор. Канга је у 62. минуту, одмах по уласку у игру, направио пенал над Нешковићем. Сигуран извођач најстроже казне био је Бастајић за 5:1.

ИНЂИЈА - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 1:5 (0:4)
(Бастајић 64'п - Николић 6', Павков 21'п, 23', Фалко 45', Фалћинели)

Стадион: Инђије

Играће се без присуства гледалаца

Судија: Срђан Јовановић.

Инђија: Јовичић - Цуцин, Ђурић (од 46. Ризнић), Шкорић (од 46. Ђорђевић), Бастајић, Јовановић, Алексић (од 68. Пантелић), Протић, Бакић, Нешковић, Димитров (Џобе од 79.).

Поповић - Гајић, Милуновић (од 61. Дегенек), Панков, Родић (од 61. Вукановић) - Фалко (од 61. Канга), Петровић, Николић, Срнић - Фалчинели, Павков (од 61. Гаврић).

КРАЈ МЕЧА

83. МИНУТ - Чини се да би и један и други тим волели да се меч заврши у овом тренутку.

73. МИНУТ - ПРИЛИКА ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - Фалчинели је центрирао са десне стране, а Гаврић погађа пречку

63. МИНУТ - ГОЛ ИНЂИЈА - Сигуран извођач био је Небојша Бастајић.

62. МИНУТ - Канга само што је ушао у игру направио је пенал над Нешковићем.

60. МИНУТ - ГОЛ ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - Дијего Фалћинели успева да затресе мрежу за пети гол Црвене звезде. Добио је италијан одличну лопту од Срнића и матирао је са лакоћом Јовићића.

55. МИНУТ - Алексић и Срнић су играли један на један испред шеснаестерца гостију. Фудбалер домаћег тима млако је шутирао.

50. МИНУТ - Преузела је Инђија контролу лопте на старту другог полувремена.

ПРВО ПОЛУВРЕМЕ

45. МИНУТ - ГОЛ ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - Након контре Црвене звезде Гајић додаје до Фалка, а Италијан увећава још једном предност црвено-белих

42. МИНУТ - ДОБРА ПРИЛИКА ЗА ИНЂИЈУ - Бастајић искоса излази поред Поповића, заштитио је угао голман Звезде, Бастајић погађа стативу.

37. МИНУТ - Пробао је и Бастајић, али недостаје квалитета у завршници домаћем тиму.

36. МИНУТ -Опробао је ударац Нешковић, сигуран је био Поповић

34. МИНУТ - Поново прети Црвена звезда, Симићу је мало недостајало да затресе мрежу још једном.

30. МИНУТ - Уследио је нешто мирнији период утакмице.

23. МИНУТ - ГОЛ ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - Фалко је одлично проиграо Родића који погађа право место, а Милан Павков успева да проследи лопту у мрежу.

21. МИНУТ - ГОЛ ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - Најстрожу казну извео је Милан Павков. Бивши голман Партизана је прочитао страну, али је нападач црвено-белих био прецизан.

19. МИНУТ - Николић је након прекида проследио лопту до Милуновића. Одбранио се Јовић. Већ у следећем нападу Шкорић је играо руком. Пенал за Звезду. Шкорић је након тога због приговора добио жути картон.

17. МИНУТ - ВЕЛИКА ПРИЛИКА ЗА ИНЂИЈУ - Имали су домаћи фудбалери контру по десној страни, закаснио је Бастајић на ту лопту која пролази кроз петерац.

16. МИНУТ - Покушава Фалчинели један на један са Јовичићем, корнер за Звезду.

11. МИНУТ - Покушава Звезда дугим лоптама, отежана је пас игра с обзиром да је терен у Инђији мањих димензија.

7. МИНУТ - Већ у следећем нападу покушали су домаћи да изједначе. Акција је била обећавајућа, скочио је Шкорић, али није било посла за голмана Звезде Зорана Поповића.

6. МИНУТ - ГОЛ ЦРВЕНА ЗВЕЗДА -  Вељко Николић успева да затресе мрежу Инђије. Јовићић је покушао, али није успео да укроти лопту.

4. МИНУТ - Фалко је опробао ударац, али непрецизно.

1. МИНУТ - Меч у Инђији је почео.