ДОБРА ПАРТИЈА БОГДАНОВИЋА: Нова победа Атланте, пао је и Портланд (ВИДЕО)

28. 03. 2024. у 06:58

Кошаркаши Атланте савладали су екипу Портланда резултатом 120:106, уз добру партију репрезентативца Србије Богдана Богдановића.

Кошаркаши Атланте уписали су убедљиву победу над екипом Портланда резултатом 120:106. Хокси су сломили противника на крају друге и на старту треће деонице, и на крају су у лаганом ритму затворили утакмицу. Добру партију одиграо је Богдан Богдановић, који је меч завршио са 16 поена, четири скока и пет асистенција.

Меч су отворили кошаркаши Атланте са две везане тројке, на шта су Трејлблејзерси одговорили серијом од 7:0. И у наредним минутима екипе су се често смењивале у вођству, и играло се углавном у мини-серијама поена.

У завршници прве деонице пет поена је везао Богдановић, а кошаркаши Портланда су на крају имали кош предности при резултату 29:26.

Другу четвртину су опет боље отворили Хокси, серијом од 6:0 којом су поново преузели предност и успели су да је одрже до средине овог периода игре. Међутим, на другој страни су јако расположени били Бантон и Браун, и они су успели да врате вођство на страну Портланда.

Ипак, кошаркаши Атланте су успевали да се изборе са нападом противника, и до краја полувремена су изградили седам поена предности. Тачку на први део игре је ставио Богдановић који је својим поенима поставио резултат 65:58.

Хокси су и друго полувреме отворили великом серијом од 11:0, којом су по први пут на мечу изградили двоцифрену предност. Трејлблејзерси нису успели да се опораве од овог пада у игри, па су до краја треће четвртине наставили да тону.

Кошаркаши Атланте су за три четвртине успели да убаце 100 поена Портланду, а примили су 86.

На старту последње деонице Хокси су без проблема одржавали и чак увећавали своју предност. Кошаркаши Портланда су одустали од ове утакмице и то се видело у њиховом приступу у овој деоници.

Екипа Атланте је мирно привела меч крају серијом 10:2 и славила је резултатом 120:106. Најефикаснији у победничкој екипи био је Мареј са 30 поена, а Богдановић је додао 16. На другој страни је Бантон постигао 31 поен.

БОНУС ВИДЕО СВИ КАО ЈЕДАН: Играчи и навијачи Звезде заједно прославили Куп Кораћа

НАГЕ СЛИКЕ: Због ових радова је Меланија Трамп подигла глас (ФОТО)

МЕЛАНИЈА Трамп (54), бивша прва дама Америке, осврнула се на своје голишаве фотографије настале током њене манекенске каријере. Лепа Словенка изнела је став о контроверзним сликама у својој објави на друштвеним мрежама, везаној за њене предстојеће мемоаре под називом "Меланија".

19. 09. 2024. у 18:20