BRAZIL SILAN I U DRUGOM MEČU NA KOPA AMERIKA: "Karioke" brojale do četiri protiv Perua

18. 06. 2021. u 08:27

BRAZIL je demonstrirao silu i sa 4:0 pobedio Peru u 2. kolu Kopa Amerika.

БРАЗИЛ СИЛАН И У ДРУГОМ МЕЧУ НА КОПА АМЕРИКА: Кариоке бројале до четири против Перуа

Opravdale su "karioke" ulogu favorita i pokazale da su spremne za najviše domete, tačnije osvajanje ovog takmičenja.

Nije dugo trebalo izabranicima selektora Titea da dođu do prednosti. Igrao se 12. minut kada je Aleks Sandro pogodio i od tada je samo bilo pitanje kojim rezultatom će utakmica biti završena.

Do kraja prvog dela utakmica golova nije bilo, ali je Brazil u nastavku sao na gas i postigao još tri pogotka.

U strelce su se u drugom delu upisali Nejmar, Everton Ribeiro i Rišarlison.

Brazil posle dve utakmica ima šest bodova i gol razliku 7:0, dok je Peruu ovo bio prvi meč.

Zapratite Novosti sport na Fejsbuku

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen samo zato što se krstio, Novosti otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen "samo zato što se krstio", "Novosti" otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

Reprezentativac Srbije u džudou Nemanja Majdov objavio je nešto neverovatno: posle Olimpijskih igara u Parizu, na kojima je učestvovao u kategoriji takmičara do 90 kilograma težine, suspendovan je iz sporta - jer se krstio pred izlazak na borilište u prestonici Francuske. "Novosti" vam donose - kako je Međunarodna džudo federacija na vrlo lukav način izvela kažnjavanje našeg borca.

19. 09. 2024. u 16:07