SUPERLIGA SRBIJE: Čukarički slavio, meč obeležili preokreti, rasizam i crveni karton!

16. 07. 2021. u 20:08

FUDBALERI Čukaričkog savladali su ekipu Voždovca nakon preokreta sa 2:1 u uvodnom meču nove sezone Superlige Srbije.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Чукарички славио, меч обележили преокрети, расизам и црвени картон!

Meč je pored preokreta, obeležio i evrogol fudbalera gostiju, kao i rasistički ispad domaćih navijača, zbog kojeg je meč na kratko prekinut.

Čukarički je na Banovom brdu nakon preokreta savladao Voždovac sa 2:1. Gosti su u devetom minutu već dobili crveni karton, kada je isključen Stanisavljević.

Ipak, šest minuta kasnije, "Zmajevi" evrogolom Milojevića dolaze u vođstvo. Pred kraj prvog poluvremena, utakmica je prekinuta na kratko, a kao razlog je naveden rasizam.

Naime, glavni sudija meča Marković je zbog uvreda upućenih igraču Čukaričkog Kempbelu, prekinuo meč i zatražio od spikera da opomene navijače. Utakmica je nastavljena, Čukarički je izjednačio u 43. minutu preko Jovanovića, a pomenuti Kembel bio je izmenjen na poluvremenu.

Do kraja meča viđen je još jedan gol, ponovo u mreži Voždovca. Jovanović je u 70. minutu postigao drugi gol i tako doneo preokret i pobedu domaćinu.

Napredak - Kolubara 21.00

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen samo zato što se krstio, Novosti otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen "samo zato što se krstio", "Novosti" otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

Reprezentativac Srbije u džudou Nemanja Majdov objavio je nešto neverovatno: posle Olimpijskih igara u Parizu, na kojima je učestvovao u kategoriji takmičara do 90 kilograma težine, suspendovan je iz sporta - jer se krstio pred izlazak na borilište u prestonici Francuske. "Novosti" vam donose - kako je Međunarodna džudo federacija na vrlo lukav način izvela kažnjavanje našeg borca.

19. 09. 2024. u 16:07