RIKARDO DVA GOLA ZA ČETIRI MINUTA: Drugi pogodak je remek-delo napadača sa Zelenortskih ostrva (VIDEO)

17. 07. 2021. u 21:17

RIKARDO GOMEŠ se vratio i odmah podsetio kakav je strah i trepet za golmane bio u prvom mandatu u Partizanu!

РИКАРДО ДВА ГОЛА ЗА ЧЕТИРИ МИНУТА: Други погодак је ремек-дело нападача са Зеленортских острва (ВИДЕО)

Rikardo Gomeš Foto M. Vukadinović

Crno-beli vode 2:0 golovima koje je u 9. i u 13. minutu postigao napadač sa Zelenortskih Ostrva.

Prelepo je prevario odbranu Proletera Rikardo posle asistencije Jovića i onda uputio projektil i skinuo paučinu sa levog roglja Pavlovićevog gola.

Prvi gol postigao je posle lepe asistencije Danila Pantića i rutinski je savladao golmana domaćih.