MILICA JE NAŠE ZLATO: Mandićeva razbila Korejanku za delirijum u Srbiji

27. 07. 2021. u 14:32

SRPSKA reprezentativka u tekvondou Milica Mandić osvojila je zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Tokiju, pošto je večeras u finalu kategorije preko 67 kilograma savladala Korejku Dabin Li 10:7.

МИЛИЦА ЈЕ НАШЕ ЗЛАТО: Мандићева разбила Корејанку за делиријум у Србији

Mandić je stigla do drugog zlata u karijeri, nakon što je bila najbolja u Londonu 2012. godine.

Prethodno, Mandićeva je u polufinalu savladala mladu Francuskinju Alteu Loran (7:5), u četvrtfinalu je bila bolja od Poljakinje Aleksandre Kovalčuk (11:4), dok je na startu pobedila Fejt Ogalo iz Kenije (13:0).

Srpska šampiona upisala se zlatnim slovima u istoriju i na veličanstven način završila karijeru, s obzirom na to da je najavila da će se posle Igara u Tokiju povući iz aktivnog bavljenja sportom.

Podsećanja radi, Srbija sada ima tri medalje u Tokiju.

Damir Mikec je osvojio srebrnu medalju u streljaštvu, dok je Tijana Bogdanović uzela bronzanu u tekvondou.

Milica Mandić već ima olimpijsku medalju, i to zlatnu sa Igara u Londonu 2012. godine.

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen samo zato što se krstio, Novosti otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen "samo zato što se krstio", "Novosti" otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

Reprezentativac Srbije u džudou Nemanja Majdov objavio je nešto neverovatno: posle Olimpijskih igara u Parizu, na kojima je učestvovao u kategoriji takmičara do 90 kilograma težine, suspendovan je iz sporta - jer se krstio pred izlazak na borilište u prestonici Francuske. "Novosti" vam donose - kako je Međunarodna džudo federacija na vrlo lukav način izvela kažnjavanje našeg borca.

19. 09. 2024. u 16:07