SRBIJA ČEKA JOŠ JEDNU MEDALJU: Andrea Arsović u finalu OI

31. 07. 2021. u 08:10

ANDREA Arsović plasirala se u finale u disciplini malokalibarska puška trostav za žene. Kvalifikacije je završila sa pete pozicije i imaće šansu da donese Srbiji petu medalju iz Tokija! Pucaće od 9 časova za medalju na Olimpijskim igrama!

СРБИЈА ЧЕКА ЈОШ ЈЕДНУ МЕДАЉУ: Андреа Арсовић у финалу ОИ

Arsovićeva je kvalifikacije završila sa pogođenih 1.175 krugova. Krenula je sjajno, posle dve kruga u klečećem stavu bila je na prvom mestu. U

trećoj seriji je pala na drugu poziciju, ali je klečeći bila najuspešnija, pogodila je 396 krugova.

Kada je na red došao ležeći stav, Andrea je "upucala“ 391 krug i pala na šestu poziciju.

U stojećem stavu je bila najslabija – samo 388 krugova! Ali to je ipak bilo dovoljno da se nađe među osam najbolji i bori za medalju.