TSC ČETIRI OD ČETIRI: Ekipa iz Bačke Topole drži korak sa Partizanom

09. 08. 2021. u 21:51

TSC nastavlja da u stopu prati Partizan. fudbaleri iz Bačke topole savladali su na gostovanju u Nišu ekipu Radničkog sa 2:1 u poslednjem meču četvrtog kola Superlige Srbije.

ТСЦ ЧЕТИРИ ОД ЧЕТИРИ: Екипа из Бачке Тополе држи корак са Партизаном

Gosti su u vođstvo došli u 31. minutu golom Zeca i sa prednošću od 1:0 otišli na poluvreme.

Igrao se 63. minut kada je kapiten TSC-a Tomanović postigao gol za 2:0.

Do kraja meča domaćin je uspeo da smanji na 2:1, ali je to bilo sve što su uradili.

Konačan rezulat postavio je Ristić u 72. minutu.

TSC je uz Partizan jedina ekipa sa maksimalnim učinkom u Super ligi Srbije i nalazi se na drugom mestu sa svih 12 bodova ali i slabijom gol-razlikom od one koju imaju crno-beli, dok su Nišlije sa pet bodova osme na tabeli.