SUPERLIGA SRBIJE: Vojvodina slavila

22. 08. 2021. u 18:32

FUDBALERI Vojvodine u šestom kolu Superlige Srbije savladali su Novi Pazar rezultatom 2:1.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Војводина славила

Već od 10. minuta imali su prednost igrači domaćeg tima, strelac gola bio je Miljan Vukadinović. Tim rezultatom završeno je prvo poluvreme.

U trećem minutu drugog perioda igre došli su izabranici Milana Milanovića do izjednačenja. Strelac gola bio je Almir Aganspahić.

Momčilo Mrkaić u 78. minutu doneo je novo vođstvo i na krau pobedu od 2:1.

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen samo zato što se krstio, Novosti otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen "samo zato što se krstio", "Novosti" otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

Reprezentativac Srbije u džudou Nemanja Majdov objavio je nešto neverovatno: posle Olimpijskih igara u Parizu, na kojima je učestvovao u kategoriji takmičara do 90 kilograma težine, suspendovan je iz sporta - jer se krstio pred izlazak na borilište u prestonici Francuske. "Novosti" vam donose - kako je Međunarodna džudo federacija na vrlo lukav način izvela kažnjavanje našeg borca.

19. 09. 2024. u 16:07