SRPKINJE POVELE PA DOŽIVELE DEBAKL: Nemice ispratile našu reprezentaciju petardom iako su gubile na poluvremenu

21. 09. 2021. u 18:51

ŽENSKA fudbalska reprezentacija Srbije poražena je u Kemnicu od domaće Nemačke, iako je na poluvremenu imala vođstvo - 5:1 (0:1).

СРПКИЊЕ ПОВЕЛЕ ПА ДОЖИВЕЛЕ ДЕБАКЛ: Немице испратиле нашу репрезентацију петардом иако су губиле на полувремену

Naš tim je poveo već u trećem minutu pogotkom Nine Matejić, ali je mreža Milice Kostić u nastavku kapitulirala čak pet puta.

Za to je bila najzaslužnija golgeterka minhenskog Bajerna Lea Šiler, koja je postigla čak četiri gola protiv našeg tima.

Napadač Nemačke tresla je mreže u 49, 54, 71, 77, a dva minuta kasnije u strelce se upisala i Melani Lupolca.

Nemice su tako potvrdile dominaciju u kvalifikacionoj grupi H pošto su prethodno ubedljivo slavile protiv Mađarica sa 7:0.

Naš tim sada ima po jedan poraz, poput Izraela i Bugarske, ali uz nešto bolju gol-razliku, pa nije na poslednjem mestu.

Priliku za popravni imaće ravno za mesec dana kada 21. oktobra gostuju Portugalu, koji je pre dva dana potukao u gostima Izrael sa 4:0.

BONUS VIDEO - RAT NAVIJAČA: Haos u Francuskoj - Pristalice Lila ponovo u centru pažnje