JUVENTUS KONAČNO POBEDIO: "Stara dama" upisala prvi trijumf u Seriji A

Č. V.

22. 09. 2021. u 20:57

FUDBALERI Juventusa konačno su upisali prvu pobedu u Seriji A ove sezone. "Stara dama" je savladala Speciju u gostima sa 3:2 u petom kolu.

ЈУВЕНТУС КОНАЧНО ПОБЕДИО: Стара дама уписала први тријумф у Серији А

Tim Masimilijana Alegrija je dobro otvorio susret, pošto je Moize Kin u 25. minutu zatresao mrežu domaćina.

Vođstvo kluba iz Torina nije dugo trajalo, jer je izjednačenje domaćinu doneo Emanule Đasi u 33. minutu. To je ujedno bio konačan rezultat prvog poluvremena.

Samo navijaču Juventusa znaju kako su se osećali u 49. minutu kada je mladi Francuz Janis Antist doveo Speciju do preokreta.

Ipak, novi krah i neuspeh za goste sprečili su Federiko Kijeza i Matijas de Liht koji su svojim pogocima uspeli da donesu prvi trijumf torinskim crno-belim.

Juventus je pobeda iz opasne zone. Sada zauzima 12. mesto na tabeli sa pet bodova, dok je Specija 18. sa četiri.

BONUS VIDEO: Izjave igrača nakon duela Partizan - Crvena zvezda

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen samo zato što se krstio, Novosti otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen "samo zato što se krstio", "Novosti" otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

Reprezentativac Srbije u džudou Nemanja Majdov objavio je nešto neverovatno: posle Olimpijskih igara u Parizu, na kojima je učestvovao u kategoriji takmičara do 90 kilograma težine, suspendovan je iz sporta - jer se krstio pred izlazak na borilište u prestonici Francuske. "Novosti" vam donose - kako je Međunarodna džudo federacija na vrlo lukav način izvela kažnjavanje našeg borca.

19. 09. 2024. u 16:07