FIORENTINA I BEZ VLAHOVIĆA RADI NA SRPSKI POGON: Milenković doneo pobedu "violi"! (VIDEO)

10. 02. 2022. u 20:47

FIORENTINA i dalje radi na srpski pogon, pobedu je ovoga puta u polufinalu Kupa Italije doneo Nikola Milenković.

ФИОРЕНТИНА И БЕЗ ВЛАХОВИЋА РАДИ НА СРПСКИ ПОГОН: Миленковић донео победу виоли! (ВИДЕО)

Slavila je "viola" protiv Atalante 3:2, a gol odluke postigao je Nikola Milenković u 94. minutu meča.

Biragi je izveo prekid blizu polovine terena, lopta se odbila do defanzivca Fiorentine koji je „opalio“ i zatresao mrežu gola Atalante.

Fiorentina je do vođstva došla u 9. minutu preko Pjonteka, Zapakosta je izjednačio na 1:1 u 30. minutu.

Boga je u 56. minutu doneo prvu prednost Atalanti na današnjem meču, da bi se Pjontek ekspresno iskupio za promašen penal u 71. minutu.

Fiorentinu u polufinalu očekuje bolji iz duela Juventusa i Sasuola, dok drugi par čine Milan i Inter.

BONUS VIDEO: Novak Đoković - pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen samo zato što se krstio, Novosti otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen "samo zato što se krstio", "Novosti" otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

Reprezentativac Srbije u džudou Nemanja Majdov objavio je nešto neverovatno: posle Olimpijskih igara u Parizu, na kojima je učestvovao u kategoriji takmičara do 90 kilograma težine, suspendovan je iz sporta - jer se krstio pred izlazak na borilište u prestonici Francuske. "Novosti" vam donose - kako je Međunarodna džudo federacija na vrlo lukav način izvela kažnjavanje našeg borca.

19. 09. 2024. u 16:07