CRNO-BELI ZAUSTAVLJENI U ŠESNAESTINI FINALA LŠ: Fudbaleri Brage do 19 godina slavili u Humskoj protiv Partizana

Filip Milošević

07. 02. 2024. u 17:06

Fudbaleri Partizana do 19 godina poraženi su od Brage (2:0) u okviru šesnaestine finala Lige šampiona za mlade.

ЦРНО-БЕЛИ ЗАУСТАВЉЕНИ У ШЕСНАЕСТИНИ ФИНАЛА ЛШ: Фудбалери Браге до 19 година славили у Хумској против Партизана

Tokom prvog poluvremena nije bilo mnogo dešavanja, Braga je kontrolisala igru ali nisu uspeli da dođu do pogotka, kao ni crno-beli nakon kontra napada.

Drugo poluvreme je u potpunosti pripalo portugalskoj ekipi. Prvi gol na meču postigao je Rodžer Fernandes u 64. minutu. Mreže su mirovale sve do prvog minuta sudijske nadoknade kad je Braga povećala prednost na 2:0, a gol je postigao Duarte.

Partizan ovim porazom završava takmičenje, dok će Portugalci svog rivala saznati naknadno.

BONUS VIDEO: Vatromet i slavlje "orlova" - Srbija je na EURO nakon 24 godine

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen samo zato što se krstio, Novosti otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen "samo zato što se krstio", "Novosti" otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

Reprezentativac Srbije u džudou Nemanja Majdov objavio je nešto neverovatno: posle Olimpijskih igara u Parizu, na kojima je učestvovao u kategoriji takmičara do 90 kilograma težine, suspendovan je iz sporta - jer se krstio pred izlazak na borilište u prestonici Francuske. "Novosti" vam donose - kako je Međunarodna džudo federacija na vrlo lukav način izvela kažnjavanje našeg borca.

19. 09. 2024. u 16:07