PIKSI TRLJA RUKE: Dejan Joveljić se "naoštrio" pred reprezentativne obaveze

Tanjug

06. 10. 2024. u 13:12

Fudbaleri Los Anđeles Galaksija pobedili su jutros na svom terenu ekipu Ostina rezultatom 2:1 u meču MLS lige.

ПИКСИ ТРЉА РУКЕ: Дејан Јовељић се наоштрио пред репрезентативне обавезе

Domaći tim je poveo u 31. minutu pogotkom Gabrijela Peća. Ostin je do izjednačenja stigao golom Sebastijana Driusija u 55. minutu.

Pobedu LA Galaksiju doneo je srpski reprezentativac Dejan Joveljić u 76. minutu. On je bio starter u ekipi iz Los Anđelesa, a zamenjen je u osmom minutu nadoknade vremena. Joveljić je u dosadašnjem delu sezone u MLS ligi postigao 15 golova.

*ADMIRAL BET VAM POKLANjA*
--> BONUS KAKAV STE ŽELELI <--

Ostin je meč završio sa fudbalerom manje, pošto je u 13. minutu nadoknade vremena isključen Giljerme Biro.

Fudbaleri LA Galaksija se nalaze na prvom mestu na tabeli Zapadne konferencije MLS lige sa 64 boda. Ostin je na desetoj poziciji sa 39 poena.

LA Galaksi će u narednom kolu gostovati Hjustonu, dok će Ostin dočekati Kolorado.

Srpski fudbaler je ove sezone postigao 15 golova, a ima i šest asistencija. Trenutno se nalazi na 11. mestu liste strelaca.

Pošto “orlove” čekaju mečevi  protiv Švajcarske u Leskovcu (12. oktobar) i Španije u Kordobi (15. oktobar) nema sumnje da forma Dejana Joveljića raduje sve ljubitelje fudbala u Srbiji.

BONUS VIDEO: Geri Lineker: Džud Belingem je pravi vođa, napravio je sjajan potez