HRVATSKA POSLE DRAME POBEDILA ŠKOTE: VAR spasio Vatrene od kiksa u 98. minuti

12. 10. 2024. u 20:43

Fudbalska reprezentacija Hrvatske pobedila je u Zagrebu selekciju Škotske rezultatom 2:1 (1:1) u meču trećeg kola A1 Lige nacija.

ХРВАТСКА ПОСЛЕ ДРАМЕ ПОБЕДИЛА ШКОТЕ: ВАР спасио Ватрене од кикса у 98. минути

Škotska je povela u 33. minutu golom Rajana Kristija. Hrvatska je izjednačila tri minuta kasnije pogotkom Igora Matanovića.

Pobedu selekciji Hrvatske doneo je Andrej Kramarić u 70. minutu. Fudbaleri Škotske su u 90+5. minutu postigli gol, ali je ovaj pogodak posle intervencije iz VAR sobe poništen zbog ofsajda u kojem se nalazio Če Adams.