LIGA ŠAMPIONA: Leverkuzen remizirao u Francuskoj, bez golova u Bergamu

Часлав Вуковић
Časlav Vuković

23. 10. 2024. u 20:47

FUDBALERI Bresta i Bajer Leverkuzena odigrali su nerešeno - 1:1 u 3. kolu Lige šampiona.

ЛИГА ШАМПИОНА: Леверкузен ремизирао у Француској, без голова у Бергаму

Oba gola viđena su u prvom poluvremenu. Šampion Nemačke je poveo u 24. minutu predko Florijana Virca.

Domaćem timu je izjednačenje doneo Pjer Les-Melu u 39. minutu. Od tog momenta rezultat se nije menjao, iako je bilo prilika.

ŽELIŠ DA ODIGRAŠ TIKET BESPLATNO?
PREUZMI ODMAH BONUS BEZ USLOVA

Gosti su u drugom poluvremenu u dva navrata tražili penal, ali oba puta sudija Ivan Kružlijak nije pokazao na belu tačku.

Obe ekipe posle tri kola imaju po sedam bodova i već su napravili veliki korak ka plasmanu u narednu fazu takmičenja, iako ima još pet utakmica.

U drugoj utakmici ovog termina Atalanta i Seltik su meč bez golova - 0:0. Srpski reprezentativac Lazar Pavlović priliku je dobio u 59. minutu.

Tim iz Bergama je do sad skupio pet bodova, dok je klub iz Glazgova na poziciji 18 sa četiri boda.

BONUS VIDEO: NESTVARNO: Ovo su navijači Zvezde uradili fudbalerima posle debakla protiv Monaka