ŠTA OVO BI U LIGI ŠAMPIONA? Barselona uništila Bajern, Rafinja upisao het-trik (VIDEO)

Часлав Вуковић
Časlav Vuković

23. 10. 2024. u 22:53

FUDBALERI Barselone uništili su Bajern u 3. kolu Lige šampiona. Katalonci su trijumfovali sa 4:1, a blistao je Rafinja.

ШТА ОВО БИ У ЛИГИ ШАМПИОНА? Барселона уништила Бајерн, Рафиња уписао хет-трик (ВИДЕО)

Brazilac je postigao tri gola i tako potvrdio da ove sezone igra nestvarno. On je do sad u La Ligi ostvario učinak od pet pogodaka i pet asistencija, dok je u najelitnijem takmičenju pored ovog het-trika, postigao i namestio gol u pobedi nad Jang Bojsom (5:0).

Susret bolje nije mogao da počne po izabranike Hansija Flika. Već u 1. minutu krilni igrač domaćeg tima je zatresao mrežu rivala.

ŽELIŠ DA ODIGRAŠ TIKET BESPLATNO?
PREUZMI ODMAH BONUS BEZ USLOVA

Ipak, nije to poljuljalo Bajern. Već u 10. minutu Hari Kejn je postigao gol, ali on nije priznat pošto je Englez bio u ofsajdu.

Ono što tad gosti nisu uradili, jesu u 18. minutu. Loptu je ubacio Serž Gnabri, a sjajni napadač je sve dobro pratio i savladao je Injakija Penju.

Barselona je sad bila ta koja je imala odgovor na izjednačenje. Najpre je Robert Levandovski dobro pratio napad svog tima i promašaj Fermina Lopeza je pretvorio u gol.

I onda kad su svi mislili da će sa rezultatom 2:1 otići na odmor, na scenu je u 45. minutu stupio fenomenalni Rafinja i povećeo na velikih 3:1.

Fantastičnu utakmicu Brazilac je krunisao golom u 56. minutu. Dobio je loptu na levoj strani i dobrim udarcem u dalji ugao matirao je Manuela Nojera.

Do kraja utakmice ishod se nije menjao. Barselona sad ima šest bodova, dok je Bajern na tri.