VELIKA POBEDA BORCA: Banjalučani pobedili Apoel u Ligi konferencija

Часлав Вуковић
Časlav Vuković

24. 10. 2024. u 20:59

VELIKU pobedu ostvarili su fudbaleri Borca iz Banjaluke. Oni su trijumfovali protiv Apoela u Nikoziji sa 1:0.

ВЕЛИКА ПОБЕДА БОРЦА: Бањалучани победили Апоел у Лиги конференција

Prvi gol na utakmici postigao je domaći tim u 24. minutu. Ipak, pogodak koji je postigao bivši igrač Partizana Radosav Petrović nije priznat zbog ofsajda.

Gosti su izdržali do odlaska na odmor i na pauzu se otišlo bez golova. Bolji je bio domaćin i u drugom delu susreta, ali jedini gol postigao je tim iz Banjaluke.

ŽELIŠ DA ODIGRAŠ TIKET BESPLATNO?
PREUZMI ODMAH BONUS BEZ USLOVA

Igrao se 63. minut kad je Stefan Savić zatresao mrežu rivala. Ispostavilo se da je taj jedan gol bio dovoljan da Borac osvoji tri boda.

Borac posle dva kola ima četiri boda, dok je ekipa iz Nikozije osvojila jedan.

BONUS VIDEO: Sportski skandal koji je ušao u istoriju