uživoPRENOS, SPARTAK - ZVEZDA: Gol za golom u Subotici!

Часлав Вуковић
Časlav Vuković

26. 10. 2024. u 18:02

FUDBALERI Crvene zvezde nakon ubedljivog poraza u Ligi šampiona od Monaka (5:1) nastavljaju sa obavezama u Superligi Srbije. Crveno-beli u 13. kolu gostuju u Subotici ekipi Spartaka, a meč možete pratiti uživo na portalu "Novosti".

ПРЕНОС, СПАРТАК - ЗВЕЗДА: Гол за голом у Суботици!

Drugo poluvreme: Spartak - Crvena zvezda 1:4

62' - GOL ZVEZDA! Ekspresan odgovor gostiju na pogodak domaćina. Silas je probio pored Kolarića, poslao je loptu pred gol rivala a tamo se najbolje snašao Milson koji je uspeo da zatrese mrežu rivala.

61' - Dobar napad crveno-belih. Endijaje je povukao loptu u kazneni prostor, ostavio je povratnu za Ilića čiji udarac je završio malo pored gola.

ŽELIŠ DA ODIGRAŠ TIKET BESPLATNO?
PREUZMI ODMAH BONUS BEZ USLOVA

58' - GOL SPARTAK! Smanjuje domaćin prednost. Todoroski je šutirao, Ilić je odbio na nogu Luki Bijeloviću kome nije bilo teško da je ubaci u praznu mrežu.

51' - GOL ZVEZDA! Endijaj postiže pogodak sa bele tačke. To je bio osmi gol Senegalca u Superligi Srbije.

46' - Počelo je drugo poluvreme!

Prvo poluvreme: Spartak - Crvena zvezda 0:2

45' - Kraj prvog poluvremena!

41' - GOL ZVEZDA! Novi gol postigli su gosti. Luka Ilić je centrirao iz slobodnog udarca, a Rodić je glavom zakucao loptu u mrežu rivala.

39' - Pokušao se iskosa sa desne strane Seol, ali dobro je bio postavljen Dulić i zaustavio je udarac reprezentativca Južne Koreje.

37' - Nema mnogo uzbuđenja od kad su gosti poveli. Napadaju crveno-beli i dalje, no pravih prilika nije bilo.

24' - Veliku priliku nije iskoristila Zvezda. Lopta je došla do Endijajea na petercu. On se nije najbolje snašao i do promene rezultata nije došlo.

18' - VODI ZVEZDA! Centrirao je iz kornera Ilić, glavom je loptu na drugu stativu prebacio Krunić, a na pravom mestu je bio Silas koji je zakucao loptu u mrežu rivala.

16' - Napada Zvezda od početka utakmice, ali pravih prilika još uvek nema, tako da golmani nisu bili na iskušenjima.

9' - Centrirao je Luka Ilić iz kornera, glavom je probao Milan Rodić, no nije bio precizan.

3' - Već dva kornera su izveli gosti, ali nijednom nije bilo opasnosti po Dulića.

2' - Počela je utakmica u Subotici!

Sastavi timova:

SPARTAK (4-5-1): Dulić - Kaike, Vitorović, Bogićević, Palasios - Todoroski, Ćalasan, Kolarić, Kvaku, Mijić - Babić

CRVENA ZVEZDA (4-2-3-1): M. Ilić - Seol, Điga, Leković, Rodić - Krunić, Kanga - Silas, L. Ilić, Milson - Endijaje.

Uoči meča:

Izabranici Vladana Milojevića su osim poraza platili cenu i povredama u Kneževini. Povrede su zaradili Bruno Duarte, Piter Olajinka i Dalsio Gomeš.

Ipak, šampion naše zemlje ima veoma širok sastav i svakako je favorit u duelu sa timom sa severa Srbije.

Spartak ovaj meč ne dočekuje u dobroj formi. Subotičani su u prethodne četiri utakmice osvojili samo jedan bod, bilo je prošle nedelje protiv OFK Beograda (1:1).

Zvezde današnji rival itekako leži. Crveno-beli su u seriji od 17 pobeda, a posledi put nisu trijumfovali još 2016. godine kada je na istom ovom mestu bilo 1:1.

Podsetimo, klub sa "Marakane" je prvi na tabeli sa 31 bodova, dok je Spartak na 15. mestu sa devet.

BONUS VIDEO: NESTVARNO: Ovo su navijači Zvezde uradili fudbalerima posle debakla protiv Monaka