MANČESTER JUNAJTED ISPISAO (CRNU) STRANICU ISTORIJE: Ovo se nikada nije desilo u Premijer ligi (VIDEO)

27. 10. 2024. u 17:33

Rezultati koji su obeležili nedeljni program devetog kola Premijer lige Engleske u fudbalu neke su obradovali, a neke prilično rastužili.

МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД ИСПИСАО (ЦРНУ) СТРАНИЦУ ИСТОРИЈЕ: Ово се никада није десило у Премијер лиги (ВИДЕО)

U ove druge spadaju, svakako, pristalice nekadašnjeg evropskog giganta, Mančester junajteda, koji je prvi put u svojoj istoriji - treći put uzastopno izgubio od Vest Hema.

Naime, "čekićari" su pobedili u Londonu ekipu Junajteda sa 2:1.

Vest Hem je poveo u 74. minutu pogotkom Krajsensia Samervila, posle sjajne akcije nakon oduzete lopte gostima (VIDEO).

ŽELIŠ DA ODIGRAŠ TIKET BESPLATNO?
PREUZMI ODMAH BONUS BEZ USLOVA

Kazemiro je sedam minuta kasnije izjednačio na 1:1 (VIDEO) nakon centaršuta s leve strane i dobre reakcije u kaznenom prostoru Vest Hema.

Pobedu "čekićarima" doneo je Džarod Bouen iz penala u drugom minutu nadoknade vremena (VIDEO).

Vest Hem se nalazi 13. mestu na tabeli sa 11 bodova, dok je Mančester junajted na 14. poziciji sa istim bodovnim učinkom.

Fudbaleri Čelsija savladali su danas u Londonu ekipu Njukasla rezultatom 2:1 (1:1).

Golove za Čelsi postigli su Nikolas Džekson u 18. i Kol Palmer u 47. minutu. Jedini strelac za goste bio je Aleksander Isak u 32. minutu.

Čelsi je četvrti na tabeli Premijer lige sa 17 bodova, dok je Njukasl na 12. poziciji sa 12.

Kristal Palasa je na svom terenu pobedio Totenhem sa 1:0 golom Žan-Filipa Mateta u 31. minutu, čime je došao do svog prvog prvenstvenog trijumfa ove sezone.

Totenhem je osmi na tabeli sa 13 bodova, dok se Kristal Palas nalazi na 17. poziciji sa šest.

Bonus video: Novo u Zemunelu - Partizanovo brdo za trčanje