"PETARDA" ZA KRAJ: Dominantna Barselona pobedila Alaves

Beta

19. 07. 2020. u 19:41

FUDBALERI Barselone pobedili su danas na gostujućem terenu Alaves sa 5:0, u utakmici poslednjeg, 38. kola španske Primere.

ПЕТАРДА ЗА КРАЈ: Доминантна Барселона победила Алавес

Barselona je povela u 24. minutu golom Ansua Fatija, u 34. minutu strelac je bio Lionel Mesi, dok je treći gol postigao Luis Suares u 44. minutu.

Nelson Semedo bio je strelac u 57. minutu, dok je Mesi svoj drugi gol na meču postigao u 75. minutu.

Barselona je šampionat završila na drugom mestu na tabeli sa 82 boda. Katalonski klub nije osvojio titulu ove sezone tek peti put u poslednjih 13 godina.

Real Madrid osvojio je titulu, a večeras završava sezonu u Primeri utakmicom protiv Leganesa.

Uoči preostalih utakmica poslednjeg kola, Alaves je 15. na tabeli sa 39 bodova.

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen samo zato što se krstio, Novosti otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen "samo zato što se krstio", "Novosti" otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

Reprezentativac Srbije u džudou Nemanja Majdov objavio je nešto neverovatno: posle Olimpijskih igara u Parizu, na kojima je učestvovao u kategoriji takmičara do 90 kilograma težine, suspendovan je iz sporta - jer se krstio pred izlazak na borilište u prestonici Francuske. "Novosti" vam donose - kako je Međunarodna džudo federacija na vrlo lukav način izvela kažnjavanje našeg borca.

19. 09. 2024. u 16:07