GOLEADA U DERBIJU: Četiri gola i podela bodova u duelu Rome i Intera

Beta

20. 07. 2020. u 00:08

FUDBALERI Rome i Intera odigrali su večeras u Rimu nerešeno 2:2, u utakmici 34. kola Serije A.

ГОЛЕАДА У ДЕРБИЈУ: Четири гола и подела бодова у дуелу Роме и Интера

Inter je poveo u 15. minutu golom Stefana de Vreja, a izjednačio je Leonardo Spinacola u prvom minutu nadoknade vremena prvog poluvremena.

Roma je povela u 57. minutu golom Henriha Mhitarjana, a bod gostujućem timu obezbedio je Romelu Lukaku pogotkom iz penala u 88. minutu.

Inter je drugi na tabeli sa 72 boda, pet bodova manje i utakmicom više od prvoplasiranog Juventusa. Milanski klub ima bod više od trećeplasirane Atalante i tri boda više od četvrtoplasiranog Lacija, koji ima utakmicu manje.

Roma je peta na tabeli sa 58 bodova, dva boda više od Napolija i Milana koji su šesti odnosno sedmi.

Ranije danas Sampdorija je pobedila Parmu sa 3:2, Fiorentina je pobedila Torino sa 2:0, a Đenova je osvojila važne bodove u borbi za opstanak pobedom protiv Lećea 2:1.

Napoli je pobedio Udineze sa 2:1, a istim rezultatom Breša je pobedila Spal koji je ispao iz lige.