KATALONCI U PROBLEMU: Barselona i Napoli ne igraju na Kamp Nou?
REVANŠ utakmica osmine finala Lige šampiona između fudbalera Barselone i Napolija mogla bi da bude izmeštena sa stadiona Kamp Nou zbog straha od zaraze korona virusom, preneli su danas španski mediji.
Detalj sa prvog meča Napoli - Barselona foto AP
Utakmica bi trebalo da se igra 8. avgusta na Kamp Nou u Barseloni, ali je u tom regionu zabeležen porast slučajeva zaraze korona virusom.
Katalonski radio RAC1 preneo je da bi zbog toga utakmica mogla da se odigra na nekom drugom stadionu. Kako se navodi, Evropska fudbalska unija (Uefa) je kontaktirala nadležne u Kataloniji oko zdravstvene situacije kako bi se osigurala bezbednost svih učesnika.
Stadioni Gimaraeša i Porta u Portugalu su spremni da preuzmu organizaciju te utakmice ako bude potrebno, ali španski mediji naveli su da se očekuje da će utakmica ipak biti odigrana u Barseloni.
U prvoj utakmici u Napulju, Napoli i Barselona odigrali su nerešeno 1:1.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KRAJ ZA "SRPSKOG ZETA"? Kurasau je protiv "slonova" potrebno čudo!
SIMPATIČNA reprezentacija Kurasaa ima nemoguć zadatak u poslednjem kolu, a to je da mora pobediti veoma dobru Obalu Slonovače kako bi imala šanse da se bori za prolaz dalje. Meč se igra na "Linkoln fajnenšl fildu" u Filadelfiji i počinje od 22.00.
25. 06. 2026. u 10:00
UZDISALA CELA PLANETA! Najpoznatija hrvatska navijačica polugola stigla na Svetsko prvenstvo! (FOTO)
Izmamila je uzdahe svih obožavaoca i pripadnika muškog pola, navijačica "kockastih" Ivana Knol.
24. 06. 2026. u 07:32
Mesi pitao hrvatskog fudbalera: "DA LI SI NORMALAN", on kaže: "Ugasio sam ga!"
SA DVA gola u pobedi Argentine nad Austrijom, kapiten "Gaučosa" je oborio čak četiri rekorda Mundijala, od kojih je najbitniji onaj da je postao najbolji strelac svih vremena na Svetskim prvenstvima. Kota "18" - trenutna.
23. 06. 2026. u 16:05
Komentari (0)