TRENER NAPRETKA LJUT ZBOG PENALA: Katastrofa, žao mi je mojih momaka

Beta

01. 08. 2020. u 20:54

TRENER fudbalera Napretka Dragan Ivanović nije bio zadovoljan suđenjem na današnjem meču njegovog tima i Partizana i upitao zašto su crno-belima potrebi pokloni.

ТРЕНЕР НАПРЕТКА ЉУТ ЗБОГ ПЕНАЛА: Катастрофа, жао ми је мојих момака

- Blago rečeno katastrofa. Zbog čega ovo? Kome treba ovakav neki poklon? Zbog čega Partizanu treba ovo -rekao je Ivanović za Arenu sport posle utakmice.

Fudbaleri Napretka izgubili su danas na svom terenu od Partizana sa 3:1, u utakmici prvog kola Super lige Srbije.

Napredak je poveo u finišu prvog poluvremena, ali su crno-beli u nastavku preokrenuli rezultat. Prvo je izjednačio Lazar Marković u 46. minutu, a preokrenuo je pogotkom Bibrasa Natha u 85. minutu iz jedanaesterca.

- Žao mi je mojih momaka. Ne računam ovaj treći primljen gol... Nije mi jasno... Čemu sve ovo? Kažem, žao mi je mojih igrača i Fudbalskog kluba Napredak - rekao je Ivanović i dodao da prve prognoze oko golmana Živkovića nisu dobre i da deluje da je slomljena noga.

Fudbaleri Napretka u narednom kolu gostuju Javoru.