"ORLOVI" BLEDI PROTIV TURSKE: Zreli su za remont
07. 09. 2020. u 22:00
TANKO je ovo. Nemamo igru. Bilo je mnogo loše. Ne možemo gol da damo. Ćuti, dobro je... izvukosmo se.
Povezane vesti
MIHA JE NAJVEĆI POBEDNIK: Srpski trener savladao još jednog opasnog protivnika i vraća se treninzima
SRPSKI trener Siniša Mihajlović je pokazao da je veliki borac.
07. 09. 2020. u 19:11
Najnovije iz rubrike
MEKSIKANCI POSLALI ČEHE KUĆI: Bez primljenog gola i sa maksimalnim učinkom u grupi - ovaj tim može daleko da dogura, bar dok igra kod kuće
MEKSIKO je dobio i treću utakmicu na Svetskom prvenstvu u fudbalu 2026 i sada ima maksimalnih devet bodova što nikada ranije nisu uspeli. Osim toga, nisu primili ni gol u tri utakmice.
25. 06. 2026. u 05:04 >> 05:04
ISTORIJA NA MUNDIJALU! Južna Afrika pobedila Južnu Koreju i plasirala se prvi put u nokaut fazu Svetskog prvenstva
Fudbaleri Južne Afrike i Južne Koreje sastaju se u 3. kolu grupne faze Svetskog prvenstva. Meč možete pratiti uživo uz portal Novosti.
25. 06. 2026. u 05:02 >> 05:04
NEVEROVATAN MEČ U ATLANTI: Lavovi Atlasa su drugi u grupi, "Grenadini" se časno oprostili od Svetskog prvenstva
MAROKO je teže nego što se očekivalo savladao selekciju Haitija, rezultatom 4:2.
25. 06. 2026. u 02:04 >> 02:12
DEBI NEJMARA I TRIJUMF BRAZILA! "Selesao" na krilima Vinsijusa "demolirao" Škotsku i završio kao prvoplasirani u grupi C!
Škotska i Brazil odmerili su snage u 3. kolu grupne faze a "selesao" je bio ubedljiv slavivši sa 3:0.
25. 06. 2026. u 02:03
BESAN: BiH strahuje posle istorijskog trijumfa! DŽeko se posvađao sa selektorom ili je ljut na sebe? (FOTO)
FUDBALSKA reprezentacija Bosne i Hercegovine sastala se sa reprezentacijom Katara u poslednjem meču "B" grupe na Svetskom prvenstvu. Slavili su Bosanci rezultatom 3:1 (2:1)
24. 06. 2026. u 23:49
Ilija
07.09.2020. 23:04
Pa po koji put cu da ponovim,da je Muslin,na pitanje o Sergeji Milinkovicu Svic,nije pozvan u Reprezentaciju,nije decko dorastao i ne moze on da igra.Normalno Muslin je dobio Otkaz pred sam pocetak Sampionata,i gle Cuda Doticni se jos Ljuti sto nije dorastao za posao koji bi trebao da obavlja.Gde zivimo,ko si ti.
boki
08.09.2020. 03:05
Otkud tskva nemic fudbalera neznsju kuda ce sa loptom cesto vracsju natrag i golmsnu nema zara bornbe trcsnja .Dali bojkotuju igru nema opravdsnja .Igraci iz strsnih klubova nepruzaju nista svaku utskmicu novi tim sramota da neki fyfbsleri nose dres drzavnim grbom
Ril
08.09.2020. 08:16
@boki - Ponovo idi u prvi razred da naucis da pises.
sasa
08.09.2020. 07:16
Ne pamtim na kojoj smo to utakmici odigrali dobro, to je antipropaganda fudbala i sramota kako se igra, nema žara i želje, samo da prođe 90 minuta pa ajd zdravo.
Nenad
08.09.2020. 08:05
Trebamo da igramo 4-4-2 sa Mitrovicem i Jovicem u spicu.. Ja ne znam sta ovi selektori zamisljaju, ali sta god da je, nemaju pameti.. Sredinu terena nemamo, ne bi je imali ni sa 6njih u veznom redu.. Svi igraju u velikim klubovima a kada se sastave ne znaju gde udaraju.. To mi govori sve, ostalo je suvisno