SUNOVRAT FAVORITA: Remi Nemačke i Švajcarske, Ukrajina pobedila Španiju

13. 10. 2020. u 22:51

FUDBALERI Nemačke i Švajcarske odigrali su večeras u Kelnu nerešeno 3:3, u utakmici četvrtog kola Lige nacija A.

СУНОВРАТ ФАВОРИТА: Реми Немачке и Швајцарске, Украјина победила Шпанију

Foto AP

Švajcarska je povela u petom minutu golom Marija Gavranovića, a prednost je udvostručio Remo Frojler u 26. minutu. Nemačka je zatim izjednačila golovima Tima Vernera u 28. minutu i Kaja Haverca u 55. a dva minuta kasnije Gavranović je doneo novo vođstvo Švajcarskoj, svojim drugim golom na utakmici.

U 60. minutu bod Nemačkoj doneo je Serž Gnabri, pogotkom u 60. minutu.

Švajcarska je utakmicu završila sa desetoricom, pošto je u četvrtom minutu nadoknade vremena Fabijan Šar dobio drugi žuti karton.

U istoj grupi, selekcija Ukrajine pobedila je u Kijevu Španiju sa 1:0 i nanela joj prvi poraz u Ligi nacija ove sezone.

Jedini gol postigao je Viktor Cigankov u 76. minutu.

Na tabeli Grupe četiri u Ligi nacija A, Španija je prva sa sedam bodova, Nemačka i Ukrajina imaju po šest, a Švajcarska je i dalje bez pobede, sa dva boda.

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen samo zato što se krstio, Novosti otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen "samo zato što se krstio", "Novosti" otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

Reprezentativac Srbije u džudou Nemanja Majdov objavio je nešto neverovatno: posle Olimpijskih igara u Parizu, na kojima je učestvovao u kategoriji takmičara do 90 kilograma težine, suspendovan je iz sporta - jer se krstio pred izlazak na borilište u prestonici Francuske. "Novosti" vam donose - kako je Međunarodna džudo federacija na vrlo lukav način izvela kažnjavanje našeg borca.

19. 09. 2024. u 16:07