ZVEZDAN TERZIĆ: Simović je bio katastrofalan! Partizan je igrao bunker
FUDBALERI Partizana i Crvene zvezde remizirali su (1:1) u 11. kolu Superlige.
Foto: N.Paraušić
Nakon meča nezadovoljni suđenjem bili su i crno-beli, a o tome možete da čitate ovde, ali i crveno-beli. Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić prokomentarisao je nakon meča dešavanja na terenu.
"I ova utakmica je pokazala ogromnu razliku u kvalitetu izmeđ Crvene zvezde i Partizana", počeo je Terzić.
Generalni direktor Zvezde smatra da se Partizan branio tokom meča.
"Partizan je igrao bunker sve vreme jer su svesni da nemaju kvalitet. Nisam zadovoljan nerešenim rezultatom, Zvezda je morala da pobedi ovakav nikakav Partizan, verovatno najslabiji u njegovoj istoriji".
Dotakao se Terzić i sudije Novaka Simovića.
"Sudija Simović je bio katastrofalan, sve je dosudio u korist Partizana, ne znam ko i zašti štiti ovakav Partizan. Nadam se da su i njihovi navijači svesni njihove nemoći", rekao je Terić.
Terzić se dotakao i dešavanja van terena.
"Posebna priča je sramno ponašanje rukovodstva Partizana tokom utakmice i njihovih “specijalnih gostiju” u centralnoj loži. Verovatno su mislili da će nas uplašiti. Nadam se da u ovoj državi postoje institucije koje će se ozbiljno baviti svim stvarima koje su se dešavale na današnjem derbiju".
Operativac Crvene zvezde najavljuje nastavak Zvezdine dominacije.
"Nama preostaje da pobeđujemo i dalje i da pokažemo dominaciju Crvene zvezde. Bićemo šampioni i ove sezone. Idemo dalje", zaključak je Terzića.
Preporučujemo
VAZURA GRMI: Simović je u poluvremenu primio poziv koji se ne odbija!
18. 10. 2020. u 20:40 >> 20:44
OGLASIO SE SUDIJSKI STRUČNjAK: Evo šta je rekao o korneru i penalu za Crvenu zvezdu!
18. 10. 2020. u 19:52
FILIP STEVANOVIĆ: Nisu zaslužili bod na našem stadionu, ne mogu da nas pobede u derbiju!
18. 10. 2020. u 19:37 >> 19:40
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KRAJ ZA "SRPSKOG ZETA"? Kurasau je protiv "slonova" potrebno čudo!
SIMPATIČNA reprezentacija Kurasaa ima nemoguć zadatak u poslednjem kolu, a to je da mora pobediti veoma dobru Obalu Slonovače kako bi imala šanse da se bori za prolaz dalje. Meč se igra na "Linkoln fajnenšl fildu" u Filadelfiji i počinje od 22.00.
25. 06. 2026. u 10:00
UZDISALA CELA PLANETA! Najpoznatija hrvatska navijačica polugola stigla na Svetsko prvenstvo! (FOTO)
Izmamila je uzdahe svih obožavaoca i pripadnika muškog pola, navijačica "kockastih" Ivana Knol.
24. 06. 2026. u 07:32
Mesi pitao hrvatskog fudbalera: "DA LI SI NORMALAN", on kaže: "Ugasio sam ga!"
SA DVA gola u pobedi Argentine nad Austrijom, kapiten "Gaučosa" je oborio čak četiri rekorda Mundijala, od kojih je najbitniji onaj da je postao najbolji strelac svih vremena na Svetskim prvenstvima. Kota "18" - trenutna.
23. 06. 2026. u 16:05
Komentari (0)