PAUNOVIĆ RUŠI REKORDE NA OSTRVU: Reding gazi redom!

28. 10. 2020. u 09:17

FUDBALERI Redinga savladali su Blekburn na strani u osmom kolu Čempionšipa sa 4:2 i upisali sedmi trijumf u prvenstvu.

ПАУНОВИЋ РУШИ РЕКОРДЕ НА ОСТРВУ: Рединг гази редом!

Veljko Paunović Foto N. Paraušić

Ekipa Veljka Paunovića nastavila je sa odličnim partijama i čvrsto drži prvu poziciju.

Kao jedini neporaženi tim lige, Reding je sakupio 22 boda, sedam više od drugoplasiranog Svonsija i trećeplasiranog Votforda, koji predvodi Vladimir Ivić.

Reding je na Ivud Parku vodio sa 3:1 posle svega dvadesetak minuta i praktično već tada najavio trijumf.

Meite je pogodio u prvom minutu za vođstvo gostiju. Armstrong je u trećem poravnao rezultat, da bi Olise u 15. i Loren u 18. doveli Paunovićev tim do velike prednosti.

Armstrong je novim pogotkom u 66. vratio nadu Blekburnu da može da izbegne poraz, ali je Žoao u 83. bio precizan za 4:2 i time otklonio sve dileme oko pobednika.

Englezi ističu da je Paunovićev tim izjednačio rekord Čempionšipa posle osam odigranih utakmica, kao i da je ovaj tim srpskog trenera bolje startovao od čuvenog Redingovog tima iz sezone 2005/06 kad je ovaj klub osvojio Čempionšip sa rekordnih 106 bodova.

Dakle, ekipa Veljka Paunovića je trenutno istinski hit u Čempionšipu. U sledećem kolu Reding gostuje Koventriju.

Blekburn, 12. na tabeli sa 10 bodova, gostuje Svonsiju.

I Vladimir Ivić, drugi srpski trener u Čempionšipu, bio je blizu trijumfa. Ipak, njegov Votford je remizirao sa Vikombom na strani 1:1

Stršljenovi su poveli preko Sara u 52. minutu, da bi domaći poravnali zahvaljujući Stujartu u 66. i došli do prvog boda u sezoni.

Svonsi se pobedom protiv Stouka od 2:0 poravnao sa Votfordom po broju bodova, ali je zbog bolje gol razlike preuzeo drugu poziciju.

U preostalim utakmicama, Barnsli - KPR 3:0, Brentford - Norič 1:1, Midlzbro - Koventri 2:0.

(Sport klub)

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen samo zato što se krstio, Novosti otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen "samo zato što se krstio", "Novosti" otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

Reprezentativac Srbije u džudou Nemanja Majdov objavio je nešto neverovatno: posle Olimpijskih igara u Parizu, na kojima je učestvovao u kategoriji takmičara do 90 kilograma težine, suspendovan je iz sporta - jer se krstio pred izlazak na borilište u prestonici Francuske. "Novosti" vam donose - kako je Međunarodna džudo federacija na vrlo lukav način izvela kažnjavanje našeg borca.

19. 09. 2024. u 16:07