BENFIKA PLAČE ZA NJIM: Živković postigao dva gola i asistirao u pobedi PAOK

05. 11. 2020. u 22:00 >> 22:01

Andrija Živković je u životnoj formi.

БЕНФИКА ПЛАЧЕ ЗА ЊИМ: Живковић постигао два гола и асистирао у победи ПАОК

Vezista PAOK-a Andrija Živković je zaista u sjajnoj formi otkako je stigao u PAOK. Redovno postiže golove, a sada je u meču sa PSV-om u Ligi Evrope dva puta bio strelac.

Njegov tim je pobedio  4:1, a srpski vezista je postizao golove u 56. i 66. minutu.

PSV je poveo na ovom meču, ali je onda u drugom poluvremenu tim iz Atine preokrenuo i došao do velike pobede.

Osim dva gola Živković je uspeo i da asistira za prvi pogodak PAOK-a.

Prvi gol Živković je postigao iz neposredne blizine pošto je u 56. minutu savladao golmana protivnika, a drugi pogodak je bio prava majstorija.

Primio je loptu izvan 16 metara protivnika i poslao je pravi projektil u mrežu protivnika.

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen samo zato što se krstio, Novosti otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen "samo zato što se krstio", "Novosti" otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

Reprezentativac Srbije u džudou Nemanja Majdov objavio je nešto neverovatno: posle Olimpijskih igara u Parizu, na kojima je učestvovao u kategoriji takmičara do 90 kilograma težine, suspendovan je iz sporta - jer se krstio pred izlazak na borilište u prestonici Francuske. "Novosti" vam donose - kako je Međunarodna džudo federacija na vrlo lukav način izvela kažnjavanje našeg borca.

19. 09. 2024. u 16:07