SADIK HEROJ ALMERIJE: Partizan ima milione razloga za zadovoljstvo

14. 11. 2020. u 18:49

AKO se po jutru dan poznaje, zadovoljni će biti i u Almeriji, ali još više u Partizanu.

САДИК ХЕРОЈ АЛМЕРИЈЕ: Партизан има милионе разлога за  задовољство

Umar Sadik doneo je pobedu Almeriji. Njegov tim savladao je Mirandes 2:1. Sadik je bio apsolutni heroj, pošto je pogodio za pobedu u 45. minutu.

Svi golovi na meču viđeni su u prvom poluvremenu. Viljalba je domaćinu doneo prednost u 17. minutu, izjednačio je u 42. minutu Martinez.

Da to ne bude sve pobrinuo se Sadik koji je postavio konačnih 2:1. To je bio njegov drugi pogodak od odlaska iz Partizana.

Almerija je ovom pobedom skočila na četvrtu poziciju na tabeli sa 20 bodova, vezala je i treću pobedu u nizu.

Klub je na dobrom putu ka povratku u elitu, a to će doneti Partizanu dodatnih tri miliona evra kroz bonuse, a u slučaju da postigne 20 golova Partizan bi prihodovao dodatnih 500.000 evra.