ĐORĐEVIĆ PREPORODIO RADNIK: Slavio Spartak, remi u Lučanima

A. Ilić

20. 11. 2020. u 19:25

SUPERLIGA Srbije nastavljena je danas, prvi mečevi 15. kola igrani su u Ivanjici, Lučanima i Surdulici.

ЂОРЂЕВИЋ ПРЕПОРОДИО РАДНИК: Славио Спартак, реми у Лучанима

Uzbudljivo je bilo u Ivanjici gde je Javor dočekao ekipu Spartaka iz Subotice (1:3). Nije najbolje počelo po goste. Andrej Ilić je već u 14. minutu doneo vođstvo domaćem Javoru.

Nakon toga kao da su se razljutili "golubovi". Prvo je Stefan Denković u 28. minutu poravnao rezultat, da bi deset minuta kasnije Stefan Milošević preokrenuo meč u korist Spartaka.

Da to ne bude sve pobrinuo se Vladan Vidaković u 41. minutu postavivši konačnih 3:1.

Mladost je dočekala Čukarički (1:1), a meč je bio sušta suprotnost onom u ivanjici. Golova nije bilo u prvom poluvremenu. Poveli su gosti golom Ibrahima Ndiajea u 51. minutu, a u 82, minutu Mladost dolazi do izjednačenja. Strelac je bio Milan Bojović.

Radnik je odmerio snage protiv Mačve, a domaćin je ubedljivo slavio. Milan Makarić se u 23. minutu upisao u strelce, a pred kraj prvog poluvremena na 2:0 povisio je Vuk Mitošević. Evgenij Pavlov u 62. minutu postavlja konačnih 3:0.